Yemek için geziyoruz.

IMG_8334

Yemek için geziyorduk… ve birgün dedik ki bunları paylaşmak lazım belkide. Çünkü bizlerde bu tattığımız lezzetleri internetten tanıdığımız ve dost bildiğimiz insanlar sayesinde öğrendik. Onların deneyimleri varken bizlerinde deneyimlerinin de internet ortamında olmasının farklı farklı zamanlarda ziyaret ettiğimiz için kalite ve lezzetin sürekliliği kontrol etmek için siz değerli ziyaretçimize yol göstereceği umudundayız. Umarım bir gün biryerlerde sizlerle aynı sofrayı paylaşma fırsatı yakalarız. Neden olmasın.

Kimi zaman seyehat edeceğimiz şehirler hakkında önceden yaptığımız araştırmalarda bize fikir veren yazıları için. Lopçüler, Anadolu Gurme, Harbiyiyorum ve  Oburcan ‘a teşekkür ediyorum.

Zaman buldukça şu ana kadar ziyaret seyehat fırsatı buldugum İstanbul, Ankara, Bursa, Kayseri, Sivas, Yozgat, Mersin, Şanlıurfa, Adana, Gaziantep, Mardin, Hasankeyf, Malatya, Niğde, Kırıkkale, Nurnberg, Stuttgart ve halen gezmeye devam ettiğimiz şehirler de ne yenir? nerede yenir? sorularına cevap bulmaya çalışacağız.

IMG_8333

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir